WhatsApp
HAKKIMIZDA
Zera Asansör
Firmamız 1996 yılında asansör montaj sektöründe yerini almış olup, 2012 yılında imalat sektörüne adım atmıştır. Asansör sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamızda buton imalatı yapılmaktadır. 2012 yılından itibaren firmamız kurumsallaşmaya yönelmiş, değişen ve gelişen trendleri dikkate alarak müşteri odaklı yönetim anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Bu doğrultuda firmamızın yönetim felsefesi olarak çalışanların demokratik ve katılımcı bir ortam içerisinde takım olma felsefesiyle iletişim ve koordinasyonlarının sağlanarak iç ve dış müşteri odaklı süreçleri de iyileştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak olmuştur. Zera Asansör değişen yüzünde değişen trendleri takip ve öncülük ederek müşterilerin ihtiyaçlarını algılamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Müşteri odaklı bir yönetim anlayışına sahip olarak çalışmak Zera Asansor´e iç ve dış müşterilerince güvenilir bir değer katmaktadır. Bu bağlamdan sektördeki öncülük ve devamlılığını sağlamak kurumsal yapısını geliştirerek dünya standartlarında bir marka olmayı hedeflemektedir. Firmamız üretim tesislerinde tam kapasite ile çalışarak hedeflediği misyona adım adım yaklaşma çabası içerisindedir. 

Chat on WhatsApp